Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Ako sa starať baterku v smartfóne?

Published in RADY NA NEZAPLATENIE Monday, 17 December 2018 09:25

Ak sa vám telefón vybíja prirýchlo, môže za tým byť práve baterka, o ktorú sa nestaráte správne. V dnešnom svete, kedy sú ľudia v jednom kuse online, sa smartfóny s dobrou batériou stavajú nedoceniteľnými. Aj životnosť baterky ale dobrým zaobchádzaním môžete predĺžiť.

 

Zatvárajte aplikácie otvorené na pozadí

Aplikácie, ktoré nevyužívate, môžu byť otvorené na pozadí a ovplyvňovať výdrž vašej batérie. Tým, že tieto aplikácie vypnete, ušetríte aj batériu.

 

Nastavte si čierne pozadie

Platí to najmä pre AMOLED displeje. Čierne pozadie má svoju výhodu. Čierna farba totiž nezobrazuje žiadne pixely, vďaka čomu sa nespotrebováva ani batéria. Navyše, čierna farba na displeji pôsobí atraktívne a elegantne. Ak má vaše zariadenie LCD displej, mali by ste urobiť opak a nastaviť si grafiku na čo najsvetlejšie farby.

 

Pravidelne aktualizujte

Aktualizácie nevylepšujú len aplikáciu, čo do jej fungovania, ale prinášajú aj iné výhody. Niekedy totiž zlepšia tiež výkon aplikácie, ktorý má v konečnom dôsledku tiež menší dopad na spotrebu baterky.

 

Vyhýbajte sa zbytočným nastavenia

Medzi podobné nastavenia patrí napríklad automatický jas, ktorý sa spôsobuje to, že sa váš smartfón prispôsobuje svetlu navôkol. Na to, aby funkcia fungovala, je nutný senzor, ktorý tiež spotrebúva energiu vašej baterky. Práve preto by ste si jas mali nastavovať manuálne.

 

Nenabíjajte telefón v noci

Telefón by ste nemali nabíjať počas noci. Batéria sa vtedy prebíja a znižuje sa jej celkový výkon a výdrž. Ideálne je telefón nikdy nenabíjať úplne, ani ho úplne nevybiť, ale držať sa v rozpätí medzi 20 až 80 %.

Ak máte problém so svojim smartfónom, navštívte opravovňu mobilovi Doctor v Bratislave a zverte svoj mobil do rúk odborníkom. Výmena batéria môže byť s iDoctorom otázkou len niekoľkých minút. Všetky náhradné diely, ktoré sú tiež originálne, totiž má skladom a telefón vám opraví aj na počkanie.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.