Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Benefity obalov na laptopy

Published in RADY NA NEZAPLATENIE Thursday, 24 January 2019 11:09

Laptop je jedným z najväčších technologických úspechov 21. storočia. Pomáha ľuďom správne vykonávať svoju prácu. Hlavnou výhodou používania prenosného počítača je, že ho môžete vziať kdekoľvek so sebou. Váš notebook môžete používať pri cestovaní autom alebo vlakom, pri sedení v kancelárii alebo v parku atď.

 

Hlavným záujmom osoby je ochrana jej počítača. Možno ste si zakúpili drahý prenosný počítač, potom by ste si mali zakúpiť dobrú tašku pre váš počítač. Kvalitná taška alebo puzdro chráni váš počítač pred poškodením.

 

Ste zamilovaní do vášho notebooku? Prečo ho chrániť pred poškodením? Puzdra na notebooky pomáhajú chrániť váš laptop a sú tiež štýlové. Vďaka nim je prenášanie notebookov počas cestovania jednoduché. V tomto článku sa budeme zaoberať výhodami vlastnenia týchto módnych a dizajnových obalov na notebooky.

 

Ochrana

V prvom rade sa chcete uistiť, že váš laptop je dobre chránený. To znamená, že pokiaľ ide o obal, musíte premýšľať nad náhodným kontaktom s vodou, slnkom a teplom. Kožené puzdro vám poskytne najvyššiu bezpečnosť vášho drahého prenosného počítača. Pevná a voči namáčaniu odolná koža poskytuje ideálnu bariéru medzi počítačom a potenciálne škodlivými prostriedkami.

 

 

Fotoobal

Láska vyjadrujúca vašu kreativitu? Môžete to urobiť pomocou obalov. Teraz môžete navrhnúť fotoobal na notebook s kvízmi alebo obrázkami, ktoré sa vám páčia. Určite máte množstvo fotiek s vašimi blízkymi. A aj tieto fotky môžu zdobiť váš obal na notebook. Predstavuje to tiež skvelý darček pre všetkých vašich blízkych. Môžete použiť obrázok svojho priateľa a vytlačiť ho na obal laptopu. Veľmi obľúbené sú aj fotobrašne.

 

Čistota

Čistota je kľúčová pre hladké fungovanie notebookov. Niekedy dochádza k zhromažďovaniu nečistôt vo vnútri notebookov, čo spôsobuje problémy vo fungovaní. Puzdra na notebook vám umožňujú chrániť notebook pred nečistotami.

 

Byť iný

Samozrejme, prenosné puzdrá vám pomôžu odlíšiť sa od ostatných. Na trhu je k dispozícii niekoľko dizajnových obalov. Môžete si vybrať štýl, ktorý sa vám páči. Môžete si tiež kúpiť viacero štýlových puzdier a striedať ich podľa outfitu.

 

Puzdra na notebooky sú teda základným príslušenstvom, ktoré by ste mali dnes vlastniť.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.