Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Vyberáme detské bicykle od 3 rokov

Published in RODINA Thursday, 14 November 2019 10:33

Deti rastú ako z vody a tak skôr, ako sa nazdáte, príde čas, keď sa začnete obzerať po detských bicykloch. Detské bicykle od troch rokov tvoria naozaj rôznorodú kategóriu a tak niet divu, že je z čoho vyberať. Prečítajte si, čím sú tieto detské bicykle špecifické a aké výhody používania môžu deťom ponúknuť.

 

Od trojkolky k detskému bicyklu

Vedeli ste, že podľa názoru pediatrov, ako aj skúseností mnohých rodičov, začínajú deti prejavovať vážny záujem o jazdu na bicykli približne vo veku troch rokov? Je to preto, lebo v tomto veku sú už dostatočne zrelé na to, aby pochopili princíp šliapania do pedálov. Kým teda nedosiahnu tri roky, môžete ich na detský bicykel pripraviť prostredníctvom trojkolky alebo obľúbeného predchodcu bicykla pre deti - odrážadla.

 

Detské bicykle od 3 rokov pre chlapcov i dievčatá

Detský bicykel musí byť predovšetkým kvalitný a bezpečný, aby jazda na ňom bola pre dieťa pohodlná a nekládla naňho neprimerané nároky. Preto je najdôležitejším parametrom pri výbere detského bicykla výška dieťaťa. Nekupujte dieťaťu príliš veľký bicykel s tým, že naň čoskoro dorastie. Okolo 3. roku dieťaťa je najvhodnejší ako prvý detský bicykel 12 palcový bicykel. Tieto detské bicykle od 3 rokov sú určené pre malých cyklistov dosahujúcich výšku od 90 do 110 cm.

 

Výbava pre detské bicykle od 3 rokov

Začiatky jazdenia majú svoje úskalia v podobe nebezpečných pádov. Predíďte im vďaka šikovným pomôckam pre malých cyklistov, akými sú odmontovateľné pomocné balančné kolieska. Deťom, ktoré majú problém udržať na bicykli rovnováhu, dodajú potrebné sebavedomie a uchránia ich pred neustálym padaním.

 

Ďalšie drobnosti do výbavy pre detské bicykle od troch rokov zahŕňajú napríklad detské zvončeky a klaksóny, košíky na bicykel či pestré detské blatníky. Široký sortiment farieb, veľkostí a motívov umožňuje jednoduché zladenie s bicyklom, takže aj tí najnáročnejší malí jazdci môžu byť s výberom spokojní.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.