Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Letná dovolenka na Slovensku: Kam vycestovať?

Published in CESTOVANIE Wednesday, 15 July 2020 12:05

Leto je už tu a spolu s ním pravdepodobne rovnako ako iné slovenské rodiny premýšľate nad tým, kam by ste sa mali vybrať spolu so svojimi blízkimi. Letná dovolenka je totiž dôležitým obdobím, počas ktorého si nielen doprajete výdatný oddych, no taktiež utužíte vzťahy s rodinou. Kam teda vycestovať?

 

Chopok

Kus čistej prírody, nádhernú atmosféru, romantické výhľady a ubytovanie pod hviezdami - to všetko a ešte čosi navyše vám ponúka Chopok. Ak patríte k milovníkom aktívnych dovoleniek, Chopok vás zaručene nesklame. Naopak, ponúka mnoho možností, vďaka ktorým si užijete horskú turistiku nielen vy, ale aj vaša rodinka.

 

Slovenský raj

Slovenský raj ponúka plno známych aj menej známych cestičiek, na ktorých zažijete plno dobrodružstiev. Chránený národný park je plný fauny, flóry a prírodných úkazov. Rôzne chatové oblasti, ktoré nájdete v jeho častiach, sú umiestnené priamo uprostred prírody. Stačí si jednu z chát prenajať a môžete sa tešiť z dokonalej atmosféry a čerstvého vzduchu. Navyše, keď vás turistika unaví, budete si môcť odpočinúť pri ohnisku alebo grile na teraske. Stačí so sebou vziať drevené brikety a podpaľač. Hneď, ako sa brikety rozpália, môžete sa pustiť do grilovania chutných pokrmov.

 

Bešeňová

Známy športový areál Bešňová je k dispozícii aj pre letných výletníkov. Vďaka vonkajším bazénom s geotermálnou vodou si akiste prídete na svoje. Pobyt v Bešeňovej si užijú aj vaši najmenší. Čakaju na nich totiž vnútorné bazény s atrakciami a tobogánmi. Keď vás zábava unaví, môžete si odpočinúť v relaxačnom centre. No nezdá sa vám, že je Bešeňová ako stvorená na dovolenku?

 

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry, úpätie Lomnického štítu. Tam nájdete Tatranskú Lomnicu, ktorá je miestom, kde začína mnoho turistických chodníkov. Tatry sú plné nádherných prírodných úkazov, jazierok a plies, ktoré potešia oči aj dušu každého turistu. Pre odvážnych je k dispozícii aj výstup na samotný vrch štítu.

 

Ako sa vám vybrané destinácie pozdávajú? Navštívite nejakú?

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.