Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Problémy s erekciou patria medzi tie, o ktorých sa príliš nehovorí

Published in SEX a VZŤAHY Monday, 26 October 2020 09:44

Mlčať o problémoch s erekciou ale neznamená, že neexistuje. Práve naopak. Viac ako 500 000 Slovákov trápia problémy s erekciou a rozhodne nejde iba o staršie ročníky.

 

Erektilnou dysfunkciou trpí viac mužov, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať

Príčin je mnoho. Často však stačí jeden dva nezdary a začneme mať pri styku psychický blok. Začneme sa mu potom vyhýbať, či hľadáme silnejšie a nové stimuly, ktoré však nemusia pomôcť. Naviac môžu narušovať naše trvalé a rodinné vzťahy.

 

Stres je zabiják erekcie

Problémy s erekciou sú dnes spojené veľmi často so stresom. Stres máme zo zamestnania, zo zložitých životných situácií, často riešime rôzne existenčné problémy. Naše psychické vyčerpanie rýchlo prerastie vo fyzické a dôsledkom je problém s erekciou. Sexuálnemu styku sa často vyhýbame, inokedy zlyháme pri ňom. Riešenie dnes pritom existuje v podobe medikamentov, ako je Viagra, ale aj ďalších, pre ktoré dokonca ani nemusíme k lekárovi.

 

Čo robiť pre zlepšenie sexuálneho života?

Pokiaľ trpíme niektorými civilizačnými chorobami, ako je cukrovka, ochorenie srdca a ciev, vysoký krvný tlak či ateroskléroza, musíme ich riešiť so špecialistami. Práve tieto choroby sú často príčinou našich problémov s erekciou.

Pozor tiež na užívanie rôznych liekov. Dnes bežne užívame lieky z dôvodu kardiovaskulárnych problémov, ale aj antidepresíva. Ani jedny sa s našou erekciou nekamarátia.

Dajte si tiež pozor na hormonálnu nerovnováhu. Nedostatok testosterónu sa objavuje u mužov po päťdesiatke a hovoríme o stave podobnom ženskej menopauze ­– o mužskom prechode. Pomáha pohyb, ale tiež rôzne prírodné prostriedky.

 

Našu erekciu zabíjajú rôzne zlozvyky

Začať môžeme u stravy. Príliš tučné jedlá, nedostatok zeleniny a ovocia – to sú príčiny našich problémov v sexe. Do stravy je potrebné zaradiť ryby, ovocie a zeleninu. Dôležitý je dostatok zinku a selénu. Pokiaľ trpíte jeho nedostatkom, radšej si ho zaraďte v podobe doplnku stravy. Práve oni stimulujú tvorbu testosterónu. Tieto minerály, aj ďalšie účinné látky na podporu erekcie, nájdete v prípravku MerliX. Určite sa vyhnite zlozvykom, ako sú fajčenie či nadmerná, alebo pravidelná konzumácia alkoholu.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.