Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Užite si doma jesennú nedeľu

Published in VOĽNÝ ČAS Monday, 02 November 2020 11:18

Jeseň je v plnom prúde a spolu s ňou prichádza nielen upršané a chladné počasie, no tiež druhá vlna pandémie. Aj preto väčšina z nás strávi jeseň v pohodlí svojho domova. Chvíle doma ale môžete využiť a venovať sa viac samej sebe. Relaxovať, dopriať si duševnú aj fyzickú očistu či naučiť sa umeniu. Pripravili sme si pre vás tipy pre inšpiráciu. Ako si teda poriadne vychutnáte jesennú nedeľu doma?

 

Pripravte si kúpeľ

Doprajte si vytúžený relax vo vani s penou a levanduľovou soľou. Obohaťte svoje zmysly príjemnou vôňou a postavte si k vani parafínovú sviečku. Kúpeľna sa do niekoľkých minút rozvonia po levanduliach, mandliach či ružiach. Atmosféru doplní aj harmonická hudba, vďaka ktorej sa ponoríte ešte hlbšie do svojich myšlienok a vychutnáte si pokojné chvíle sama so sebou. Do kúpeľa môžete primiešať aj rastliny s blahodarnými účinkami na zdravie a psychiku.

 

Starajte sa o svoju pleť

Ako často venujete pozornosť svojej pleti? Jasné, možno si na ňu ráno aj večer aplikujete krém, odlíčite sa, občas odstránite pomocou peelingu zbytky suchej pleti. Teraz je však čas svoju pleť rozmaznať. Vyskúšajte omg masky, ktoré pleť hlboko vyživujú a omladzujú a tešte sa z dokonalej pokožky. Vytrhajte si obočie a aplikujte si sérum na riasy, ktoré obsahuje zmes rôznych éterických olejov podporujúcich ich rast.

 

Prečítajte si knihu

Uvarte si svoj obľúbený čaj, zabaľte sa do deky a siahnite po knihe, na ktorú sadá prah. Určite takú doma máte. Knihu, na ktorú si jednoducho nemôžete nájsť čas, pretože vždy sa nájde nejaká neodkladná záležitosť. Teraz si príbeh konečne môžete dosýta vychutnať bez výčitiek svedomia.

 

Vytvorte si vlastné dekorácie

Kto povedal, že na umenie musíte byť umelcom, klamal. Stačí otvoriť notebook a nájsť nejaký jednoduchý návod, pomocou ktorého vytvoríte krásne kúsky do domácnosti. Venujte svoj voľný čas výrobe dekorácii. Unikátnych kúskov, ktoré vyzdobia nielen váš domov, no taktiež domov vašich blízkych, ktorým môžete tieto dekorácie venovať.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.