Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Už ste vyskúšali kozmetické čelenky?

Published in ZAUJALO NÁS Monday, 01 February 2021 11:37

Poznáte ten pocit, keď vám pramienky vlasov neustále a vytrvalo padajú do tváre počas rôznych kozmetických rutín, ktorým sa venujete? Párkrát si to vieme nevšímať, ale časom to začne byť nie len otravné, ale i nepríjemné zároveň. A čo situácia, keď sa nám do vlasov dostáva make-up, pleťová maska, či krém? Problém sa veľmi rýchlo a prakticky dá vyriešiť, a to riešenie má názov kozmetická čelenka. Pri ktorých činnostiach dokáže byť nápomocná?

 

Pomocník pri líčení i odličovaní make-upu

Líčenie a odličovanie pleti sa prosto bez kozmetickej čelenky zaobíde len veľmi ťažko. Táto užitočná pomôcka spoľahlivo zafixuje naše (občas neposlušné) vlasy a podstatným spôsobom uľahčuje starostlivosť o pleť počas našej rutiny odstraňovania make-upu, čistenia tváre, ale i nanášania hydratačného krému.

 

Pomocník pri nanášaní a pôsobení pleťovej masky

Pleťová maska je skrátka rutina, ktorú by sme svojej pleti mali dopriať aspoň raz týždenne. Či sa rozhodnete pre kúpu masky alebo jej domácu výrobu, kozmetické čelenky sú aj pri tejto kozmetickej starostlivosti o pleť praktickým pomocníkom, ktorý zabráni neželanému stretnutiu vašich vlasov s pleťovou maskou.

 

Pomocník pri trhaní (alebo farbení) obočia

Činnosť, ktorá už je nepríjemná sama o sebe, a keď sa k nej pridá ešte neustála padanie vlasov do očí a tváre, tak sa náš zlý pocit akurát zdvojnásobí. Kozmetická čelenka úspešne udrží naše vlasy na uzde a my sa môžeme nerušene sústrediť a venovať úprave nášho obočia.

 

Čelenka je praktický pomocník, ktorý sa zaručene zíde aj pri našich bežných domácich aktivitách, ktoré nesúvisia priamo s kozmetickou rutinou. Či už je to varenie obedu, práca na notebooku alebo sledovanie obľúbeného seriálu, kozmetické čelenky sú vždy zárukou toho, že vám pramienky vlasov dajú nachvíľku oddýchnuť. A ak sa náhodou rozhodnete pre OMG čelenky, tak získate praktický doplnok, ktorý je z príjemného plyšového materiálu a má jedinečný dizajn.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.