Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Nájdite najviac romantické miesta na Slovensku pri tohtoročnej dovolenke!

Published in VOĽNÝ ČAS Monday, 01 February 2021 11:59

Trávenie kvalitného času so svojou polovičkou je pre zdravý vzťah nevyhnutné.Aspoň z času na čas je osviežujúce zmeniť vaše pravidelné večere strávené pri dobrom filme a rozhodnúť sa pre niečo, čo ste doteraz neurobili.Doprajte si romantický výlet len pre vás dvoch, v ktorom utužíte a upevníte váš vzťah. Nemusíte ani vycestovať z krajiny. Dáme vám tipy na pobyty na Slovensku pre zamilovaných.

 

 

Romantický pobyt na horách

Nechajte sa rozmaznávať welness pobytom pre dvoch. V dnešnej dobe sú párové balíčky čoraz populárnejšie.Preto môžete ľahko nájsť skrášľovacie procedúry, ktoré môžete podstúpiť s vaším partnerom.Romantická dovolenka váš vzťah určite osvieži a vytrhne vás z každodennej rutiny.

 

Máte záujem o welness a špičkové ošetrenie? Welness pobyt vo Vysokých Tatrách vás určite nesklame. Nájdete tu rôzne welness pobyty, ktoré sa dajú kombinovať s horskou turistikou. Od súkromných bazénov až po večeru pod hviezdami, tieto hotely pre páry posúvajú romantiku na vyššiu úroveň. Mnoho hotelov vo Vysokých Tatrách ponúka párové masáže, ktoré zahŕňajú dva masážne stoly a dvoch terapeutov, ktorí spolu masáž koordinujú. Je to skvelý spôsob spojenia, pretože masáž umožňuje telu uvoľniť oxytocín nazývaný „hormón lásky“, vďaka čomu obaja budete k sebe cítiť lásku a náklonnosť. Stimulácia hormónov vydrží aj mnoho ďalších dní.

 

 

Romantika v Rajeckých Tepliciach

Rajecké Teplice sú malé mestečko neďaleko Žiliny nachádzajúce sa v podhorí Malej Fatry v Rajeckej doline. Síce sú svojou rozlohou malé, ale za to naozaj výnimočné vďaka svojim termálnym liečivým prameňom. Pobyt v Rajeckých Tepliciach vám ponúka rôzne liečivé a relaxačné programy zamerané na relaxáciu a zotavenie tela i duše z každodenného života. K dispozícii sú kúpeľné terapie ako balneoterapia, elektroterapia, bahenné zábaly, ako aj konzultácie s lekármi a masáže. Večer si môžete so svojou polovičkou dopriať romantickú prechádzku pri labuťom jazere a vychutnávať si okolité krásy prírody. Rajecké Teplice sú považované za jedno z najromantickejších miest v Žilinskom kraji.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.