Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Spoznávajte krásy slovenskej prírody

Published in KRÁSA A MÓDA Friday, 16 April 2021 09:51

Obyvatelia Slovenska majú skutočne veľké šťastie. Naša krajina je tvorená prenádhernou a dych-berúcou prírodou. Jedinečných kútov a prírodných krás, ktoré možno objavovať je nespočetne veľa. Obdobie, kedy naša krajina nie je pokrytá snehovým závojom, je ideálny čas spoznávať všetky divy a nádhery slovenskej prírody. Patrí medzi vaše záľuby turistika v prírode? Je to jedinečná príležitosť, ako spojiť aktívny pohyb a spoznávanie nových nepoznaných miest v našej milovanej prírode na Slovensku.

 

Máte dostatočné vybavenie a správnu obuv?

Turistika a pobyt v prírode je jedným z typov pohybu, ktorý nie je finančne náročný na potrebné oblečenie a výbavu. Na rozdiel od zimných športov, ako napríklad lyžovanie, kde je nevyhnutné vlastniť lyžiarske oblečenie, lyželyžiarky, je spoznávanie prírody menej náročné. Záleží však aj od stupňa náročnosti vašich výletov. Ak sa vydáte na ťažšie túry, je potrebné mať rôzne doplnkové vybavenie, ktoré vám zaručí bezpečnosť. Pri ľahších prechádzkach a návštevách rôznych prírodných krás je najpodstatnejšia tá správna obuv. V turistickej obuvi by sa vám nemalo šmýkať, mala by mať podrážku do terénu. Ideálnou obuvou je tá, ktorá je vám pohodlná, a zároveň nepremokavá.

 

Batoh-turistický pomocník do prírody

Ďalším praktickým pomocníkom, ktorý sa hodí na každý výlet do prírody je batoh. Turistický batoh padne vhod na každú dlhšiu prechádzku či túru na kopce. Tým najdôležitejším, čo batoh bude pre vás uchovávať je dostatočné množstvo tekutín, nakoľko si každý výlet do prírody nepochybne vyžaduje dodržiavanie pravidelného pitného režimu. V batohu si zo sebou môžete prakticky vziať občerstvenie, ale i teplé oblečenie či pláštenku v prípade nečakanej búrky.

 

Spoznávajte okolie, ale i celé Slovensko

Na úvod vašej turistickej aktivity začnite najskôr so spoznávaním okolitej prírody vášho domova. Budete prekvapený, koľko nádherných miest môžete objaviť pár kilometrov od miesta vášho bydliska. Ak ste už túto časť prírodných krás dôkladne preskúmali, je čas vydať sa na výlety naprieč našou krásnou krajinou.

 

Turistika v prírode je jednou zo skvelých možností na aktívny pohyb. Vydajte sa aj vy spoznávať nepreskúmané nádhery slovenskej prírody, a zaručene nám dáte za pravdu, že si turistiku zamilujete.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.