Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Vplyv vitamínu C na pokožku a pleť

Published in ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL Friday, 25 June 2021 09:44

Vitamíny, hydratácia i minerálne látky zohrávajú v celkovom zdraví pokožky a pleti veľmi významnú a nenahraditeľnú rolu. Vitamín C nepochybne patrí medzi zložky, ktoré sú pre optimálne fungovanie zdravia pokožky a pleti nevyhnutné. Používate kozmetické produkty, v ktorých je obsiahnutý vitamín C?

 

Vitamín c – výnimočný antioxidant ako bojovník proti vráskam

Nielen citlivá pleť, ale i normálna si bezpochyby vyžaduje dostatočnú koncentráciu vitamínu C, ktorý v pokožke zohráva mnoho rolí, vrátane schopnosti tvoriť kožnú bariéru a kolagén, ale i napríklad vrátane úlohy pôsobenia proti oxidácii kože. Nedostatok vitamínu C však môže spôsobiť alebo zhoršiť výskyt a vývoj mnohých kožných ochorení. Vitamín C je taktiež nápomocný v boji proti starnutí pokožky a nadmernej či predčasnej tvorbe vrások.

 

Bojovník proti tmavým škvrnám na pokožke

Nerovnomerný tón pleti, drsná textúra, akné v dospelosti, jemné vrásky, jazvy po akné, či matnosť- i s týmito nepríjemnosťami dokáže napomôcť známy vitamín C. Vitamín C je považovaný za silný antioxidant, ktorý disponuje antioxidačnými vlastnosťami napomáhajúcimi prirodzenému procesu regenerácie pokožky. Vitamín c zabraňuje sfarbeniu pokožky vďaka svojej schopnosti spomaliť produkciu melanínu.

 

Dodajte svojej pokožke vitamín C zo stravy i kvalitnej prírodnej kozmetiky

Vitamín C by sa do organizmu mal primárne a pravidelne prijímať prostredníctvom stravy bohatej na jeho obsah. Medzi potraviny, v ktorých nájdete optimálne zastúpenie vitamínu c patria napríklad: citrusové plody, kiwi, jahody, zemiaky, žltá paprika, rakytník, čierne ríbezle, Okrem vyváženej životosprávy obsahujúcej vitamín c je ideálne zaradiť do svojej pravidelnej rutiny i kvalitné kozmetické produkty, ktoré majú preukázateľný obsah spomínaného vitamínu.

 

Presvedčili ste sa už o priaznivých účinkoch vitamínu c na zdravie a kvalitu pokožky? Vyskúšajte spestriť svoj jedálniček o stravu bohatú na vitamín c ale i začať používať napríklad prírodnú kozmetiku zameranú na jeho obsah.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.