Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Kresťanská literatúra, vďaka ktorej ožívajú svätí

Published in VOĽNÝ ČAS Monday, 26 July 2021 07:12

Čítanie je prostriedok, prostredníctvom ktorého iniciujeme a udržiavame osobný rast. Kresťanské knihy čítame, aby sme poznali Boha, a čítame, aby sme rástli v našej schopnosti ctiť si ho v každej oblasti nášho života.

 

Kresťanské kníhkupectvo ponúka ponúka výber zaujímavých diel pre deti i dospelých. Prvou kresťanskou knihou, ktorú by sme mali čítať kvôli teológii a budovaniu viery, by mala byť Biblia. Biblia je krásna kniha inšpirovaná Bohom, ktorá dáva nádej miliónom ľuďom a má najvyššiu autoritu. Pomocou kresťanských kníh môžeme extrahovať určité posolstvá a príbehy Biblie, aby sme lepšie pochopili problém, ktorý dnes stojí pred nami.

 

Duchovní mentori

Od prvých storočí kresťanstva začali byť uctievaní muži a ženy, ktorí zomreli ako mučeníci pre svoju vieru alebo ktorí žili iným spôsobom, ktorý sa považoval za príkladný. Verilo sa o nich, že sú to muži a ženy „hrdinskej cnosti“, ktorí si po svojej smrti udržali privilegované miesto u Boha v nebi.

 

Z tohto dôvodu boli svätí považovaní za duchovných sprievodcov a inštruktorov, ktorí pridávali svoje modlitby v nebi k tým, ktoré ponúkali kresťania stále žijúci v hmotnom svete. Týmto spôsobom sa „prihovárali“ u Boha v mene tých, ktorí požiadali o ich pomoc. Zbožní ľudia navštevovali ich hrobky, aby prijali Božiu uzdravujúcu milosť, a hľadali zázračný liek na svoje utrpenie.

 

Ak nie ste veriaci človek, ale zaujíma vás teológia, môžete siahnuť po knihách prerozprávajúcich život svätcov. Životopisy svätých sú zaujímavé a inšpiratívne knihy, ktoré sú vhodné nielen pre veriacich ľudí, ale aj nadšencov teológie, mystiky či histórie. Prostredníctvom týchto kníh svätí ožijú, aby inšpirovali a vyzvali tých, ktorí sa s nimi stretnú v týchto životopisoch prostredníctvom knihy. Od najstarších čias sa kresťania pozerali na dobré príklady iných kresťanov, ktorých životy skutočne preukazovali Kristovu lásku, napr. študovali sa životy apoštolov / učeníkov, pretože sa verilo, že ukazujú, ako má kresťan žiť.

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.