Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Ako sa dožiť vysokého veku

Published in ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL Monday, 23 August 2021 11:51

Čo podľa vás znamená optimálne starnutie? Nie, nie je to len o dlhovekosti. Predovšetkým ide o tom byť vitálny, šťastný a neustále robiť veci, ktoré vás napĺňajú. Optimálne starnutie je dlhodobý proces, počas ktorého zistíte, čo je v živote dôležité.

 

Znamená to dbať o svoje zdravie najviac ako viete, pretože si časom uvedomíte, že práve to je to, čo vám nikto druhý nedokáže ponúknuť. Doprajte si zaslúžený oddych a naučte sa vycítiť čo potrebujete vo chvíľach, keď to je potrebné. Zmysluplná dlhovekosť zahŕňa reakciu na zmeny, prevenciu úrazov, budovanie odolnosti a predovšetkým otvorenosť voči novým prístupom, pravidlám a správaniu.

 

Predpovedaný osud vášho života?

V situácii, v ktorej sa nachádzate, máte určitú moc. To ako s ňou budete zaobchádzať je len na vás. Niektorí ľudia sa obávajú toho, že ich budúcnosť je predurčená na základe ich predkov. To však nie je pravda. Myšlienka zlých génov, ktoré vytvárajú váš osud je značne prehnaná. Môžete sa pozrieť na svoju rodinu a zhromaždiť si informácie.

 

Môžete podstúpiť testovanie genómu a veľa sa z toho naučiť. To všetko je však len začiatok príbehu. Pretože najmä výber životného štýlu má veľký vplyv na dlhovekosť. Dokazujú to tiež štúdie identických dvojčiat, ktoré častokrát prinášajú prekvapivé výsledky. Znamená to však, že to, ako starnete, je v mnohých ohľadoch len na vás.

 

Začnite dnes!

Nikdy nie je neskoro začať. Nezúfajte a neuviaznite v niečom, čo neprospieva vášmu zdraviu. Množstvo vedeckých výskumov a štúdií poukazuje na to, že nikdy nie je neskoro zaviesť nové návyky.

 

Prinesie vám to množstvo zmien ale zároveň aj okúzľujúcich výsledkov, ktoré posunú vaše zdravie na inú úroveň. Dnešok je skvelým dňom na nový štart – začnite napríklad čítať články o zdravom životnom štýle po 50-ke. Neváhajte a pozitívne účinky zaznamenáte veľmi rýchlo.

 

Naučte sa robiť zmeny

Nie je vždy ľahké robiť zmeny, ale dlhovekosť za to stojí. Začnite postupne. Jeden dobrý návyk vás prinúti urobiť ďalšie zmeny a čoskoro nebudete musieť na to ani myslieť. Život si zrazu budete užívať, a to len vďaka zmenám a krokom, ktoré ste sa odvážili urobiť. Už teraz sme na vás hrdí!

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.