Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Využite služby telemedicíny

Published in ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL Thursday, 23 September 2021 11:31

Počuli ste u o telemedicíne? Telemedicína, ktorá umožňuje videohovor alebo telefonické stretnutie medzi pacientom a jeho lekárom, prospieva zdraviu i pohodliu. Najmä v zahraničí sa stáva telemedicína čoraz bežnejšou praxou. Viac poskytovateľov zdravotnej starostlivosti ponúka lekárom „vidieť“ ich pacientov pomocou počítača a smartfónu.

 

Telemedicína, tiež známa ako telehealth, ponúka mnoho výhod. V nasledujúcich riadkoch si povieme niekoľko z nich.

 

Pohodlie a šetrenie času

Vďaka telemedicíne nemusíte jazdiť do ordinácie alebo sedieť v čakárni, keď ste chorí. Lekára môžete vidieť z pohodlia vlastnej postele alebo pohovky. Virtuálne návštevy môžu jednoduchšie zapadnúť do vášho nabitého programu. S telemedicínou, v závislosti od vášho rozvrhu, možno ani nebudete musieť čerpať dovolenku v práci alebo zabezpečovať starostlivosť o dieťa.

 

Pridanie virtuálnej starostlivosti do praxe lekára ponúka pacientom jednoduchú starostlivosť na požiadanie bez obvyklého premrhaného času a nákladov na väčšinu osobných návštev. Pacienti, ktorí žijú na odľahlých miestach, alebo ktorí sú doma, alebo si jednoducho nemôžu vziať voľno z práce, môžu využiť virtuálny prístup.

 

Kontrola infekčnej choroby

Na zamedzenie šírenia COVID-19, chrípky a iných infekčných chorôb môžu lekári využiť telemedicínu na predbežné vyšetrenie pacientov na možné infekčné choroby. Ušetrí čas tiež chorým ľuďom, aby nemuseli prichádzať do ordinácie. Môže to byť pomoc najmä pre tých, ktorí sú chronicky chorí, starší alebo majú oslabenú imunitu.

 

Lepšie hodnotenie lekára

Telemedicína môže poskytnúť niektorým odborným lekárom výhodu, pretože vás môžu vidieť vo svojom domácom prostredí. Alergológom sa napríklad podarí identifikovať stopy vo vašom okolí, ktoré spôsobujú alergie. Neurológovia a telesní a pracovní terapeuti vás môžu pozorovať a zhodnotiť vašu schopnosť navigovať sa a starať sa o seba vo svojom dome. Telemedicína je tiež dobrý spôsob, ako získať hodnotenie duševného zdravia a poradenstvo. Pýtate sa ako sa dajú využiť tieto služby? Na stránke topdoktor.sk si zadajte kľúčové slovo, napr. gynekológ Bratislava, a zobrazia sa vám lekári, ktorí ordinujú online.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.