Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Pre ženy sú prázdniny hlavne o sporáku

Published in ČO PRÁVE LETÍ Friday, 16 June 2017 13:58

Je to tak. Kým deti výskajú od radosti a hádžu školské tašky do kúta, ženy väčšinou čaká suplovanie školských jedální a starosť, aby mali ratolesti od rána do večera plný žalúdok. Časť prázdnin vyplnia starí rodičia a letné tábory, zvyšok je však stále na domácej kuchyni.

Vareniu sa teda určite nevyhnete. Ale aj tu sa dajú nájsť riešenia, ako si čas potrebný na prípravu jedla skrátiť a hlavne nespraviť zo vzťahu „žena – sporák“ hororový príbeh, ktorý skončí až druhého septembra.

 

Nie ste lenivé

To, že sa snažíte ušetriť čas potrebný na prípravu jedál neznamená, že nie ste dobrá gazdiná alebo matka. Ani že ste lenivá. Jednoducho ste len praktická, šikovná a viete ako získať voľno aj pre seba. Alebo pre iné aktivity, ktorými môžete plnohodnotnejšie stráviť spoločný čas s rodinou. Preto sa poobzerajte po receptoch na rýchle jedlá, ktorých sú plné či už moderné kuchárske knihy alebo internet. Prečo by ste mali stráviť varením pol dňa, keď stačí hodina?

 

Kvalitný riad je základ

Každá gazdiná vie, že najlepšie navarí, keď sa aj ona cíti pohodlne a spokojne. K tomu však nepomôže hrniec, na ktorom už roky chýba jedno ucho alebo panvica, ktorá o teflóne len sníva a všetko na nej prihorí. Zvážte, či nie je pravý čas zaobstarať si nové kvalitné panvice a hrnce, ktoré vás nevyvedú z miery v tej najnevhodnejšej chvíli.

 

Pečte koláče

Pamätáte sa ešte na svoje prázdniny, keď ste mohli kedykoľvek vbehnúť do kuchyne pre kúsok čerešňovej bublaniny alebo bábovky? O desiaty aj o olovrant bolo postarané. Vaše deti potrebujú kopec energie a aj keď vás nenahovárame, aby ste ich prepchávali cukrom, domáci koláč je niečo celkom iné ako kúpené zákusky v cukrárni. Za rozumný peniaz si môžete zaobstarať napríklad nové formy na pečenie z Möbelix.sk a potešíte nielen žalúdky, ale aj oči vašich stravníkov.

 

Dôkladne sa zásobte

Základom rýchleho a chutného varenia je, že máte doma všetky potrebné ingrediencie. Často totiž najviac zdržuje nie samotné varenie, ale vymýšľanie „čo“ vlastne uvariť a či máte na to všetko čo potrebujete.

Zabezpečte, že stále budete mať v komore cestoviny, ryžu, cesnak, cibuľu, strukoviny a samozrejme rôzne koreniny. Ak uveríte tomu, že aj jednoduché a rýchle jedlo môže dostatočne nasýtiť, tak z týchto surovín vytvoríte neskutočné množstvo chutných a hlavne rýchlych pokrmov.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.