Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Faktory ovplyvňujúce výber lyží

Published in ČO PRÁVE LETÍ Monday, 19 February 2018 11:03

Nákup nových lyží je veľká investícia a čas na lyžovanie je mimoriadne vzácny, preto je rozhodujúce, aby ste si vybrali správne lyže, ktoré vám pomôžu zjazdiť svahy. Každý rok, pred začiatkom zimy, sa na trh dostane celý rad nových zariadení. Čerstvé vzory, inovatívne technológie, ako aj nové verzie nadčasovej klasiky. Bez ohľadu na to, či idete prvýkrát do lyžiarskeho obchodu alebo ste skúseným lyžiarom, ktorý potrebuje aktualizáciu svojej výbavy, výber perfektného páru lyží vám môže priviesť oveľa úžasnejší zážitok na svahu ako na lyžiach, ktoré sú úplne zlé.

 

Čo treba zvážiť

Existuje niekoľko dôležitých faktorov, ktorým musíte venovať pozornosť pri výbere lyžiarskeho vybavenia pre seba, ako je úroveň schopnosti lyžovania, váš lyžiarsky štýl vrátane šírky lyže, polomeru otáčania, rovnako ako váš obľúbený terén. Neexistuje jedinečné pravidlo na určenie perfektnej lyžiarskej veľkosti pre každého lyžiara. Mnoho lyžiarskych inštruktorov a skúsených lyžiarov vám povie, že vaša výška a hmotnosť tela poskytujú vynikajúci východiskový bod pri výbere správnej lyžiarskej veľkosti pre vás. Pravdou je, že existuje veľa ďalších faktorov, ktoré je potrebné brať do úvahy ako typ snehu, lyžiarska kategória, osobné preferencie, terén a mnoho ďalších. Všeobecne platí, že ak ste začiatočník, je dobré vybrať dĺžku lyží, ktorá je kratšia, vďaka čomu budete môcť vytvárať lepšie oblúčiky. Pre pokročilých lyžiarov môže byť dĺžka lyží dlhšia, s ktorými sa budete môcť rýchlejšie a efektívnejšie pohybovať po svahu.

 

Úroveň lyžovania

Musíte zvážiť, že kratšie lyže nebudú tak stabilné ako dlhšie lyže, ale budú sa ľahšie otáčať. Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú musíte zvážiť pri výbere lyžiarskeho vybavenia, je úroveň vašich schopnosti. Môžeme definovať tri skupiny lyžiarov podľa ich schopnosti v skupine začiatočníci, pokročilí a odborníci.

 

Lokalizácia - kde budete lyžovať?

Ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť, je, kde budete lyžovať ako teraz, tak i v budúcnosti. Je stredisko upravené alebo je tam veľa terénu mimo zjazdovky? Koľko snehu má stredisko? Všetky odpovede na tieto otázky treba zvážiť.

 

A nezabúdajte, že na svahu potrebujete tiež lyžiarske okuliare.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.