Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Pohrebné služby: Veľkí pomocníci v tých najťažších chvíľach

Published in RODINA Monday, 23 September 2019 10:06

Aj keď smrť predstavuje pozdvihnutie duše na vyššiu úroveň, pre pozostalých je to bolestivá skúsenosť. Zároveň musí slúžiť, rovnako ako všetky životné skúsenosti, ako lekcia. Smrť nesmieme vidieť ako negatívnu silu, ale ako príležitosť pre rast. Keď zomrie milovaná osoba, vzbudia sa v nás dve silné a protichodné emócie: smútok nad stratou milovanej osoby a strach z budúcnosti.

 

V tomto zvlášť náročnom období, v dobe, keď sú naše emócie tak čerstvé, musíme rozhodovať o pohrebe nášho blízkeho. Na pomoc nám prichádzajú však pohrebné služby.

 

Pohrebníctva

Realita smrti je niečo, s čím sa niektoré povolania poznajú dôvernejšie ako iné. Napríklad, ak pracujete v krematórium alebo pohrebníctve, smrť je súčasťou vašej každodennej rutiny.

 

Väčšina pohrebníctiev zariadi podrobnosti a vybaví logistiku pohrebu. V spolupráci s rodinou sa určí miesto pohrebu, výber truhly a smútočných vencov. Pracovníci pohrebných služieb sa zaoberajú aj ďalšími podrobnosťami, napríklad určujú, či má byť telo zakopané alebo spopolnené. Toto rozhodnutie je kritické, pretože pohrebné praktiky sa medzi kultúrami a náboženstvami líšia.

 

Práca v pohrebnej službe so sebou prináša úlohy aj ako prípravu tela do truhly, oblečenie pozostalého a dokonca sa vedia postarať aj o jeho účes a líčenie. Balzamovanie je tiež súčasťou tejto práce. V podstate ide o proces udržiavania a dezinfekcie mŕtvych ľudských tiel. Majú na starosti to, ako bude táto osoba vyzerať na svojej poslednej rozlúčke, takže existuje veľký tlak, aby vyzerali čo najprirodzenejšie a najpokojnejšie. Pohrebné služby sa snažia pomôcť trúchliacej rodine prekonať zmätok, ktorý nastane po úmrtí.

 

Pohrebnú službu si môžete vybrať na základe odporúčaní vašich známych alebo rodiny. Druhou možnosťou je vyhľadávanie podľa mesta. Stačí zadať do vyhľadávača pohrebníctvo Zvolen, pozrieť si ich ponuku a vybrať si to, ktoré vás najviac osloví.

 

Náročná práca

Pracovné prostredie v pohrebníctve môže byť fyzicky aj emocionálne náročné a niekedy stresujúce. Pracovníci musia do 24 až 72 hodín od smrti zariadiť mnoho detailov pohrebu. Môžu byť zodpovední aj za viac ako jeden pohreb v ten istý deň. Práca je nepravidelná, vrátane večerov a víkendov. Často sú v pohotovosti a musia byť k dispozícii, keď ich klienti potrebujú.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.