Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Vyberte náušnice pre bábätko

Published in RODINA Monday, 07 October 2019 12:05

Krátko po narodení dieťaťa, príde na myseľ väčšine mamičiek otázka, ako vybrať prvé detské náušničky. V niektorých rodinách sa uchováva krásna tradícia, keď prvé náušničky kupujú dedkovia a babičky. V oboch prípadoch je dobré riadiť sa niekoľkými zavedenými pravidlami.

 

Strieborné náušnice pre bábätko. Kedy je ten správny čas?

Najlepšia doba na prepichnutie ušiek bábätku je po prvom očkovaní. Zvyčajne je to okolo 3. mesiaca dieťaťa. Všetko samozrejme záleží na rozhodnutí rodičov, či nebudú otáľať, alebo s prepichnutím počkajú dlhšie.

 

Jeden zo spôsobov prepichnutia ušného lalôčika je tzv. nastrelenie, ktoré je pre bábätko menej stresujúce a náušničky sú zavedené takmer okamžite. Vyrába sa z chirurgickej ocele alebo lekárskeho (bio) plastu. Tieto nastreľovacie náušnice sa po zahojení ušká vymenia za prvé detské náušničky.

 

Druhý spôsob je prepichnutie ušká sterilnou ihlou, kedy sa rovno zavádzajú vami vybrané náušničky. Je to však časovo viac náročný proces, pri ktorom je bábätko zabalené, aby mu bol znemožnený pohyb, a to mamičkinmu oku príliš nelahodí. Mnohí tvrdia, že ide o zastaraný proces prepichovania detských ušiek.

 

Zlaté alebo strieborné?

Zafarbenie zlata u detských náušníc je čisto otázkou vkusu. Zlaté detské náušnice sú vyrábané z kvalitného 14-karátového zlata, ktoré je väčšinou bielej alebo žltej farby. Znášanlivosť zlata u detí je na 99% bezproblémové, pretože je hypoalergénne a detské ušká ho výborne prijímajú.

 

U striebra je to o málinko zložitejšie. Niektoré deti striebro znášajú dobre, avšak u iných sa môže stať, že dôjde k alergickej reakcii, alebo podráždeniu ušného lalôčika. Nebýva to však reakcia na samotné striebro, ale na ostatné prvky pridávané do zliatiny. Ak strieborné detské náušnice vyskúšate, je vždy dobré sledovať ušnú dierku, a pri akejkoľvek nechcenej reakcii ihneď vyhľadajte detského lekára.

 

Najlepšie na záver

Čerešničkou na torte je výber tvaru a spracovania detských náušníc. K dostaniu je nepreberné množstvo náušničiek, kedy si snáď každý vyberie tie pravé. Dôležité je, aby tvar náušničky bol hladký a bez ostrých výčnelkov. Mohlo by tak ľahko dôjsť k poraneniu vášho bábätka.

 

Medzi najžiadanejšie patria detské náušničky s kamienkom. Najčastejšie sa náušnice osadzujú syntetickými zirkónmi s najrôznejším zafarbením. Ďalej sú k videniu syntetické rubíny, ametysty, smaragdy, opály a ďalšie krásne farebné drahé kamene.

 

Na výber máte z jednoduchých tvarov až po hviezdičky, srdiečka alebo zvieratká. Stále častejšie sú k videniu zlaté detské náušnice nezábudky s tyrkysom, ktoré nosili už naše babičky. A práve babičky rady kupujú svojim vnučkám zlaté detské náušnice, ktoré sú v kombinácii červeného, ​​žltého alebo bieleho zlata.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.