Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Ako zlepšiť erekciu a skvalitniť sexuálny život?

Published in SEX a VZŤAHY Wednesday, 09 September 2020 11:21

Sexuálny život sa týka každej z nás, no rozhodne nie je len o nás. Na úspešný a obojstranne kvalitný sexuálny život sú potrební obaja partneri. A práve zlepšenie erekcie v tomto smere zohráva dôležitú úlohu.

 

Hoci mužské pohlavné ústrojenstvo sa môže na prvý pohľad javiť ako jednoduché, v skutočnosti jeho činnosť taktiež ovplyvňuje veľké množstvo rozličných faktorov. Mnohé ženy si myslia, že vzrušenie prebieha u muža priamejšie ako v našom prípade, no opak je častokrát pravdou. Mužské libido a schopnosť erekcie sú pomerne ľahko ovplyvniteľné rôznymi vonkajšími či vnútornými faktormi, medzi ktoré patrí únava, stres, úzkosť, strach, ale dokonca aj drobnosti, ako napríklad nevhodná strava. To, čo môže zozačiatku vyzerať ako len občasný problém, sa však môže pomaly prejavovať častejšie, vďaka čomu kvalita vášho sexuálneho života postupne klesá.

 

Zlepšenie erekcie je možné hneď niekoľkými spôsobmi. Využiť môžete rôzne prírodné alternatívy, mnoho plodín má účinky ako afrodiziakum, vďaka čomu dokážu nabudiť libido a posilniť erekciu. Avšak, tieto prírodné alternatívy často nedosahujú taký účinok, aký by muž potreboval. Práve tu sa k slovu dostávajú tabletky na podporu erekcie, ktoré môžu byť skutočne ideálnym riešením.

 

Tabletky nie sú hanba!

Samozrejme, hovoríme o tabletkách na podporu erekcie, z ktorými najznámejšia je Viagra. Tá je na trhu už dlhú dobu, pričom v dnešnej dobe zoženiete nielen originálnu Viagru, ale aj jej generiká. Základnou účinnou látkou Viagry je sildenafil. Táto látka ovplyvňuje najmä množstvo krvi vstupujúcej do penisu, vďaka čomu je možné dosiahnuť silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Účinok Viagry je prirodzený a veľmi rýchly, účinkovať začína už pol hodinu od užitia. Následne jej účinky pretrvávajú aj niekoľko hodín.

Podporiť sexuálny život vhodnými tabletkami na podporu erekcie tak rozhodne nie je žiadna hanba, ale efektívny krok k zlepšeniu vzťahu s partnerom. 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.