Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Ako sa stať krajčírkou?

Published in VOĽNÝ ČAS Friday, 25 September 2020 10:10

Ženy sú od prírody stvorené na to, aby tvorili a vyrábali. Od čias prvotnopospolnej spoločnosti mali za úlohu strážiť v jaskyni oheň, neskôr udržiavať v domovoch teplo a postarať sa o jedlo aj ošatenie celej rodiny. Toto poslanie staré tisícky rokov sa ani napriek značnej emancipácii nezmenilo.


Aj dnešná žena stále musí zabezpečiť rodine oblečenie. Síce k tomu, na rozdiel od svojich predchodkýň, môže využívať obchody a butiky, ktoré sa na odevy špecializujú, takže si zvyčajne stačí len vybrať. Napriek tomu sa stále viac žien vracia k možnosti zasadnúť za šijací stroj a stať sa kreatívnymi. Prečo sa tak deje?

 

Šičky sú stále žiadané
Aj keď konfekcia produkuje kvantá a kvantá oblečenia, originalita a šitie na mieru sa cenia. Stáť sa sama sebe návrhárkou a krajčírkou pritom nie je nijako zložité, ani drahé. Stačí k tomu šijací stroj a kus nadšenia. Pre začiatočníkov aj pokročilých sú vhodné stroje značky Brother. Sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, špičkovým, bezkonkurenčným dizajnom a dlhoročnou spoľahlivosťou oceňovanou náročnými zákazníkmi naprieč všetkými kontinentmi.

 

Každá žena v nich nájde spojenca, s ktorým sa nielen ľahko naučí remeslu šičiek, ale zároveň si urobí radosť tým, že si ušije odev presne podľa svojich predstáv a na mieru. Nie nadarmo boli a sú šičky cenené ako prestížna záležitosť. Kto vie, ten vie a kto nevie, môže sa naučiť. Nikdy nie je neskoro.

 

Ako na to?

V prvom rade sa zoznámte s technickým popisom stroja. Vyskúšajte ako navliecť hornú niť, ako nabrať spodnú niť, ako šiť priamy steh a ako kľukatý. Ak zvládnete tento základ, môžete sa považovať za absolventa samouka. Pre prvé šitie zvoľte niečo nenáročné. Ideálnym cieľom bude vankúš. Pomôcť si môžete špendlíkmi a sťahovacou niťou. Predtým ako začnete šiť naostro, musíte steh zapošiť, aby nedošlo k jeho páraniu. Lemy je potrebné zaobrubiť, aby sa predišlo štiepeniu.

 

Ak ste zvládli tieto základné pravidlá, môžete sa pustiť aj do zložitejších operácii. Šijacie stroje vám pomôžu v obšívaní gombíkových dierok, pri overlockoch alebo endlovaní. Po klasických šijacích strojoch príde rada na overlocky a coverlocky. Jedná sa o špeciálne stroje. Overlocky Brother dokážu jednoducho začisťovať švy. Coverlocky Brother dokážu zakončiť okraje zospodu špeciálnym krycím alebo prádlovým stehom.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.