Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Predvianočné Aliexpress zľavy sú tu. Pridajte k nim cashback

Published in ZAUJALO NÁS Thursday, 05 November 2020 10:56

Najvýhodnejšie predvianočné nákupy si na čínskom Aliexpresse užijete 11. 11., kedy sa oslavuje veľký nákupný sviatok – Aliexpress Singels Day. Už dlhšie dopredu eshopy avizujú, s akou zľavou nakúpite ten ktorý tovar. Už ste v tento deň nakupovali napríklad pred rokom? Nezabudni tento rok využiť aj ďalšiu zľavu – presnejšie cashback Plná Peňaženka. Vďaka nemu ušetríte ešte viac.

 

Plná Peňaženka vracia peniaze aj z nákupov na Aliexpresse

Až 5 % z nákupov na Aliexpresse môžete dostať naspäť na svoj účet, pokiaľ sa registrujete do služby cashback portálu Plná Peňaženka. Spolu s neprehliadnuteľnými zľavami v rámci Aliexpress Singles Day dokážete skutočne ušetriť. Využite to. Tento termín, 11. 11., kedy sa nákupný sviatok plný zliav oslavuje, je jedným z posledných termínov vhodných pre objednanie tovaru, ktorý chceme doručiť do Vianoc. Obvykle trvá doručenie mesiac, teda pokiaľ využívame dopravu zadarmo a nie expresnú, ktorá nám však nákupy predražuje. Počítajte s tým, že sa zásielka môže zdržať u nás – trebárs kvôli nedostatočnej kapacite pošty.

 

Čo nakupujú na Aliexpresse ženy?

Ešte ste na Aliexpress nezavítala? Máme pre vás niekoľko nápadov, čo by ste si určite mala kúpiť.

 

Oblečenie

Nákup oblečenia je samozrejmosťou. Je neuveriteľne lacné a aj kvalitné. Vždy záleží, do akej cenovej hladiny sa pustíte. Od šiat za dve eurá samozrejme nič moc nečakajte. Drahší a luxusnejší sortiment tu však kúpite za výrazne nižšie ceny ako u nás. Oblečenie nakúpite sebe, partnerovi aj deťom.

 

Hračky

Práve pred Vianocami je aktuálny nákup hračiek. Kvalita vás milo prekvapí. Za extra výhodné ceny tu kúpite Montessori hračky, tiež kompatibilné stavebnice s Lego, s Lego Duplo, s Magformers aj s mnohými ďalšími. A ušetríte skutočne extrémne. Pripravte sa ale, že vám pravdepodobne stavebnica nepríde v krabici, ale nasypaná do plastového vrecúška. Ako to bude s tou vašou nájdete vždy na stránkach predajcu. Až na toto ušetrenie sú stavebnice perfektné.

 

Kreatívne potreby

Akému hobby ste prepadla? Kreatívne pomôcky z Číny sa vyplatia. Či už kupujete pomôcky na quilling, alebo pre iné dnes tak populárne hobby. Smelo sem zahrniem aj všemožné cukrárske potreby, pretože pečenie a zdobenie je vášeň a umelecké hobby v jednom. A Aliexpress ponúka až neuveriteľné množstvo pomôcok za ešte neuveriteľnejšie ceny.

 

Pripravte sa na Singles Day i cashback

Ideálne je sa na lacné predvianočné nákupy pripraviť. Dopredu si nájdite, čo plánujete kúpiť. To hľadajte nielen na tých stránkach, kde je najlacnejší (obvykle rovnaký či podobný tovar predáva viac e-shopov). Pozerajte sa aj na cenu dopravy a podľa možností využívajte dopravu zadarmo. Dopredu sa zaregistrujte na Plná Peňaženka a tiež si vyskúšajte, či na vybraný produkt, ktorý plánujete zakúpiť, získate cashback z Aliexpress. A hlavne si dátum Singles Day nezabudnite dať do kalendára.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.