Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Nekazte si radosť z Vianoc. Nakúpte potreby do kuchyne na internete

Published in ZAUJALO NÁS Friday, 04 December 2020 19:50

Všetci zhodne tvrdia: „Tieto Vianoce budú iné.“ Dôležitá je autodisciplína. Obmedzme nákupy v klasických obchodoch na minimum. Než sa nakaziť, a potom aj druhých v rodine, je lepšie klasické nákupy obmedziť a presmerovať ich na internet. Ešte stále je čas objednať vianočné darčeky online.

 

Iné budú aj tohtoročné vianočné darčeky. Darčeky, ktoré budeme nadeľovať, budú praktickejšie než inokedy. To aj preto, že sme si rôzne malé drobnosti pre rodinu a známych nemali možnosť nakupovať priebežne. Ako to dohnať? Vyskúšajte e-shop Drobnosti.sk. Tu nakúpite rôzne užitočné drobnosti do domácnosti nielen pre seba, ale aj ako darčeky pre celú rodinu.

 

Domáce potreby online

Kto hľadá domáce potreby, či trebárs konkrétne domáce potreby Bratislava, nemusí nikam chodiť. Perfektne zásobený e-shop Drobnosti.sk ponúka všetko pre kuchyňu, stolovanie, do domácnosti, drogériu a hygienu, potreby pre šport, zdravie, aj chov domácich maznáčikov. Nechýbajú ani dnes tak aktuálne ochranné pomôcky – dezinfekcia, ochranné rukavice, rúška a respirátory.

 

Stále si stihnete nakúpiť aj potreby do kuchyne – na pečenie či vianočné varenie, na slávnostné stolovanie, ale aj darčeky. Kuchynské potreby sú vynikajúcou voľbou, ako obdarovať niekoho praktickým darčekom. Napadlo vás, že dokonca aj deťom dokážete nájsť darčeky medzi kuchynskými potrebami? Kúpte klasické drevené varešky a vyrobte z nich divadelné bábky. Zatiaľ trebárs len k jednej rozprávke. Ale varešiek kúpte viac, aby ste sa spolu s deťmi mohli vrhnúť ihneď na výrobu ďalších. Budete prekvapení, že ich to zaujme možná viac než Lego.

 

A čo poteší trebárs starších rodičov? V dnešnej dobe tak žiadaný praktický a dobre tesniaci obedár. Tých nájdete v e-shope Drobnosti.sk skutočne veľa. Z modelov si tak vyberiete presne taký, aký vám vyhovuje – nerezový aj plastový.

 

Máte vo zvyku obdarovať aj svoje domáce zvieratá?

Je to pekný zvyk a opäť nemusíte obiehať predajne s potrebami pre zvieratá. Krmivo, potreby pre kŕmenie aj cestovanie kúpite opäť v e-shope plnom užitočných drobností. Krásne misky, prepravky aj tašky na zvieratká však nie sú darčekmi len pre nich. Takto obdarujete napríklad aj svojich rodičov, pokiaľ majú doma menšieho psa či mačku.

 

Stále častejšie venujeme k Vianociam zdravie

Rôzne doplnky stravy, ale aj špeciálne výživové doplnky pre fyzicky aktívnych ľudí, sú zaujímavou voľbou vianočného darčeku. Sú praktické, naviac venovať zdravie je darčekom skutočne od srdca. Nech už to venujete svojim starším rodičom, prarodičom, alebo svojmu športu sa venujúcemu potomkovi. Hitom sú napríklad doplnky stravy s liečivými hubami, jačmenný prášok i vláknina psyllium. Dnes tiež vitamín D3, ako aj doplnky stravy so zinkom. Tieto doplnky stravy sú odporúčané odborníkmi na podporu imunity, čo dnes potrebuje určite každý.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.