Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Ako si vyrobiť vlastnú sedačku, či kreslo?

Published in ZAUJALO NÁS Wednesday, 16 December 2020 10:35

Domov je miesto, kde si každý rád určite oddýchne. Pomaly aj prichádzajú Vianoce, tak prečo napríklad nedarovať niekomu, niečo do domácnosti, aby si mohol poriadne oddýchnuť. Samozrejme tento darček bude originálny, keďže ho urobíte vy. Čo vyrobiť blízkym na Vianoce?

 

Ak chcete niekoho na Vianoce potešiť naozaj pekným a funkčným darčekom, viete mu darovať niečo do domácnosti. Je potrebné dobre si rozmyslieť, čo vyrobíte, aby ste potešili blízkeho. Dobré je vyrobiť napríklad kreslo, alebo sedačku, pretože to určite každého prekvapí a poteší. Ako si teda vyrobiť vlastné kreslo, alebo sedačku?

 

Ako si vyrobiť kreslo, alebo sedačku?

V prípade, že chcete naozaj potešiť blízkych a rozhodli ste sa postaviť si vlastnú sedačku, alebo kreslo, je potrebné na výrobu sa poriadne pripraviť. Samozrejme, na začiatok si vyrobte, alebo nakreslite plán, podľa ktorého budete sedačku, alebo kreslo vyrábať. Potrebné je napísať si aj rozmery, aby bolo všetko presné. Potom sa už môžete pustiť do stavania. Na výrobu jednoduchšej sedačky, alebo kresla budete potrebovať drevo, pohodlný molitan na mieru, vankúše a skrutky, alebo klince.

 

Z dreva je potrebné spraviť konštrukciu, podľa tvaru sedačky, alebo kresla a poriadne všetko upevniť. Drevená konštrukcia musí držať pohromade a pevne aj keď si na kreslo, či sedačku niekto sadne. Potom na konštrukciu položte molitan, alebo vankúše. Farebná koženka na čalúnenie sa zíde na pokrytie molitanu, alebo vankúšov, aby sa jednoducho neošuchovali a aby sedačka, či kreslo držalo pohromade. Keď už celú konštrukciu pokryjete, vyskúšajte si sadnúť, aby ste vedeli, či je kreslo, alebo sedačka naozaj pohodlná a nikde nič netlačí. Je tiež dobré urobiť pár skúšok, či kreslo, alebo sedačka všetko vydrží a potom môžete váš vlastnoručne vyrobený darček dať pod stromček. Bude to naozaj originálny darček, takže môžete čakať, že blízkych určite prekvapíte.

 

Neváhajte a darujte vlastný darček na Vianoce aj vy!

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.