Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Čo charakterizuje dobrú pánsku košeľu?

Published in KRÁSA A MÓDA Monday, 01 February 2021 11:48

Existuje jeden základný prvok pánskeho šatníka, ktorý obstál v skúške času a hodí sa na takmer všetky príležitosti. Môžete si ho obliecť do práce, do baru alebo aj na športové udalosti. Reč je samozrejme o pánskej košeli. So všetkými svojimi rôznymi variáciami je košeľa bezpochyby najuniverzálnejším kúskom v šatníku, aký existuje.

 

Nájsť dokonalú pánsku košeľu môže byť časovo náročné, ale aj drahé. Košeľa je dôležitým odevom, pretože pokrýva asi polovicu vášho tela.Dobre padnúca košeľa zvýrazní časti tela, ktoré sú v skvelej forme, a dômyselne skryje časti, na ktoré nie ste až tak hrdí.

 

 

Elegantná, ale pohodlná

Pohodlie je často hlavným kritériom pri nakupovaní pánskych košieľ. Perfektné prispôsobenie košele primárne zaisťuje slobodu pohybu a zároveň ukáže vaše telo v čo najlepšom svetle.

 

 

Správny strih

V závislosti od štruktúry hornej časti tela by ste si mali zvoliť jeden z týchto štandardných tvarov:

Slim strih: Vhodný pre atletických mužov, ktorí majú štíhly trup.

Normálny strih: Vhodný pre svalnatých mužov.

Voľný strih: Tento strih je vhodnejší pre mužov s plnším telom.

 

 

Materiál je kľúčový

Skvelá kvalita sa dosahuje výberom najlepšej látky. Pri nakupovaní by ste mali ako prvé zvážiť, či hľadáte spoločenskú košeľu alebo športovú košeľu. Spoločenská pánska košeľa je zvyčajne vyrobená z ľahkej, jemnej bavlny alebo z látky, ako je Oxford alebo rypsový keper.

 

Bavlna je po celé storočia nespochybniteľnou voľbou pre tvorcov košele. Jemne tkaná bavlna umožňuje dobré vedenie tepla a vlhkosti, zabezpečuje príjemný pocit na tele, je odolná a pri žehlení sa ľahko tvaruje. Egyptská bavlna a bavlna Sea Island sú považované za najlepší materiál zo surovej bavlny. Dlhšie vlákna na týchto materiáloch vytvárajú najlepšie priadze.

 

 

Oxford košeľa so zapínaním na gombíky

Táto klasika pre mužov slúži už viac ako 120 rokov ako základ mnohých štýlových outfitov. Golier so zapínaním na gombíky a pútko na zavesenie na zadnej strane sú bežnými dizajnovými znakmi. Pokiaľ niekedy existoval pravý základ pre pánske oblečenie, je to práve oxfordská košeľa s gombíkmi. Tento nadčasový kúsok slúži ako krajčírsky stavebný blok, ktorý pracuje pre celý rad dress code, čo z neho robí jeden z najuniverzálnejších kúskov v každom šatníku.

 

Na stránke Bolf.sk nájdete široký výber pánskych košieľ rôznych strihov, ktoré sa hodia ako do práce, tak i na voľný čas.

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.