Print this page

Nájdite najviac romantické miesta na Slovensku pri tohtoročnej dovolenke!

Published in VOĽNÝ ČAS Monday, 01 February 2021 11:59

Trávenie kvalitného času so svojou polovičkou je pre zdravý vzťah nevyhnutné.Aspoň z času na čas je osviežujúce zmeniť vaše pravidelné večere strávené pri dobrom filme a rozhodnúť sa pre niečo, čo ste doteraz neurobili.Doprajte si romantický výlet len pre vás dvoch, v ktorom utužíte a upevníte váš vzťah. Nemusíte ani vycestovať z krajiny. Dáme vám tipy na pobyty na Slovensku pre zamilovaných.

 

 

Romantický pobyt na horách

Nechajte sa rozmaznávať welness pobytom pre dvoch. V dnešnej dobe sú párové balíčky čoraz populárnejšie.Preto môžete ľahko nájsť skrášľovacie procedúry, ktoré môžete podstúpiť s vaším partnerom.Romantická dovolenka váš vzťah určite osvieži a vytrhne vás z každodennej rutiny.

 

Máte záujem o welness a špičkové ošetrenie? Welness pobyt vo Vysokých Tatrách vás určite nesklame. Nájdete tu rôzne welness pobyty, ktoré sa dajú kombinovať s horskou turistikou. Od súkromných bazénov až po večeru pod hviezdami, tieto hotely pre páry posúvajú romantiku na vyššiu úroveň. Mnoho hotelov vo Vysokých Tatrách ponúka párové masáže, ktoré zahŕňajú dva masážne stoly a dvoch terapeutov, ktorí spolu masáž koordinujú. Je to skvelý spôsob spojenia, pretože masáž umožňuje telu uvoľniť oxytocín nazývaný „hormón lásky“, vďaka čomu obaja budete k sebe cítiť lásku a náklonnosť. Stimulácia hormónov vydrží aj mnoho ďalších dní.

 

 

Romantika v Rajeckých Tepliciach

Rajecké Teplice sú malé mestečko neďaleko Žiliny nachádzajúce sa v podhorí Malej Fatry v Rajeckej doline. Síce sú svojou rozlohou malé, ale za to naozaj výnimočné vďaka svojim termálnym liečivým prameňom. Pobyt v Rajeckých Tepliciach vám ponúka rôzne liečivé a relaxačné programy zamerané na relaxáciu a zotavenie tela i duše z každodenného života. K dispozícii sú kúpeľné terapie ako balneoterapia, elektroterapia, bahenné zábaly, ako aj konzultácie s lekármi a masáže. Večer si môžete so svojou polovičkou dopriať romantickú prechádzku pri labuťom jazere a vychutnávať si okolité krásy prírody. Rajecké Teplice sú považované za jedno z najromantickejších miest v Žilinskom kraji.