Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

České hory lákajú k objavovaniu po celý rok

Published in VOĽNÝ ČAS Thursday, 04 February 2021 10:42

České hory sú nádherné v každom ročnom období. Keď ich navštívite v zime, uvidíte, že ponúkajú vynikajúce podmienky pre lyžiarov i pre ďalšie zimné športy a zábavu.Pre milovníkov zimných aktivít sú k dispozícii dobre vybavené horské strediská, ktoré ponúkajú kvalitné lyžiarske svahy, bežkárske trate a bobové dráhy, ako aj miesta vhodné na dobré korčuľovanie. Ale aj príroda v teplých mesiacoch je tu krásna. Môžete sa túlať po nádhernej šumavskej prírode s jazerami a jedinečnými machmi alebo môžete navštíviť penzióny v Orlických horách, ktoré sú situované v blízkosti horských stredísk Deštné a Říčky .

 

Krásna Šumava

Národný park Šumava je ideálnym cieľom pre turistov a cyklistov. Rozprestiera sa na nemeckých hraniciach a nie je príliš ďaleko vzdialený od iného obľúbeného turistického cieľa - Českého Krumlova. Vedeli ste, že Národný park Šumava je najväčšou zalesnenou oblasťou v Európe?Okrem lesa tu nájdete dychberúce ľadovcové jazerá, rašeliniská a niekoľko neuveriteľných turistických trás. Táto oblasť je z veľkej časti neobývaná a necháva odhaliť svoje prírodné a vzácne krásy.Keď budete na túre, môžete mať šťastie, že spozorujete rysa z miestnej populácie.

 

Šumava je podľa nášho názoru jedným z najkrajších miest v Českej republike. Máte možnosť ísť na túry, prenajať si kajaky, kempy, bicykle, horské kolobežky a mnohé ďalšie. Vyčleňte si niekoľko dní na spoznávanie rôznych častí Národného parku Šumava. K dispozícii sú krátke aj oveľa dlhšie trasy, ktoré umožňujú prechádzky na všetkých úrovniach. V zimných mesiacoch tu môžete dokonca lyžovať. Ak chcete zostať dlhšie ako jeden deň, vyskúšajte penzióny na Šumave, ale celkovo tu nájdete veľa ubytovacích zariadení, napríklad hotely, hostely či kempingy. V parku je celoročne rušno vďaka outdoorovým nadšencom. Krajina Šumavy je úchvatná a bola by škoda nenavštíviť ju.

 

Beskydy pre všetkých turistov

V severnej časti Českej republiky, vzdialenej asi hodinu cesty autom od Prahy, leží geopark UNESCO Český raj. Ak hľadáte únik pred hektickým ruchom hlavného mesta krajiny, toto miesto vám odovzdá pokoj na striebornom podnose. V Beskydách nájdete výber z mnohých chodníkov označených jasnými farebnými značkami. Keď už toto nádherne miesto navštívite, určite si vyhraďte aspoň pár dní a nájdite si vhodné ubytovanie v Beskydách, aby ste stihli pozrieť toho čo najviac. Určite sa zastavte na Lysú horu, ktorá je najvyšším vrcholom v Beskydách v Českej republike. Je tiež známa ako „kráľovná Beskýd“ a nachádza sa v Moravskosliezskom kraji, asi jednu hodinu južne od mesta Ostrava. Samotná hora je veľmi obľúbeným miestom pre turistov a bežcov všetkých úrovní.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.