Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Inšpirácie ako dizajnovými doplnkami ozdobiť stenu

Published in BÝVANIE Monday, 12 April 2021 14:46

Ak premýšľate ako dizajnovým spôsobom oživiť svoj domáci interiér v akejkoľvek miestnosti, tak vyskúšajte popremýšľať nad tipmi z nášho článku. Sú miestnosti, ktoré si priam pýtajú jednoduchosť a jednofarebnosť stien. Do niektorých interiérov sa však dokonale hodí interiérové oživenie stien. Či už zmenou farieb, aplikáciou tapiet alebo rôznych bytových doplnkov. Inšpirujte sa a možno vám náš článok prinesie nové nápady na interiérové zmeny vašej domácnosti.

 

Závesná dekorácia makramé

Závesné makramé- jedinečný bytový trend, ktorý ovládol interiérový dizajn najmä v priebehu posledných pár mesiacov. Bytový doplnok makramé je podobný najmä prírodnému štýlu, ale dokonale sa hodí do každej domácnosti bez ohľadu na štýl, do ktorého je ladená. Dekoráciu jednoducho zavesíte na stenu a makramé sa už postará o doplnenie jedinečnej atmosféry.

 

Rastlinky nikdy nevyjdú z módy

Bez rastliniek si len ťažko predstaviť dekorovanie domácnosti. Vždy perfektne doladia celkový vzhľad miestnosti, a zároveň ho príjemne oživia. Ako nimi oživiť stenu? Dvomi praktickými spôsobmi. Buď rovnako ako v prípade makramé, a to závesným spôsobom na stenu alebo zo stropu. Ďalším spôsobom je umiestnenie jednoduchej poličky na stenu, ktorú bude zdobiť rastlinka v kvetináči.

 

Oživte stenu spomienkami

Krásne a nezabudnuteľné spomienky si môžete neustále pripomínať, a to prostredníctvom fotiek. Tento spôsob dekorovania svojho domova je jedným z najkrajších. Fotky by nepochybne mali byť súčasťou každej domácnosti. A ozdobenie steny fotkami je úžasný spôsob, ako vytvoriť jedinečnú atmosféru, a zároveň mať svoje drahocenné spomienky neustále na očiach. Túto dekoráciu môžete posunúť ešte o level vyššie, keď okolo fotiek na stenu pripevníte drobné svetielka.

 

Nahraďte klasickú stenu tapetami

Občas si miestnosť pýta oživiť dizajn stien. Tapety na stenách sú ideálny spôsob ako štýlovo a prakticky zmeniť domáci interiér, a to v akejkoľvek miestnosti vašej domácnosti. Je na vás, či stavíte na rôzne kombinácie farebných tapiet alebo sa vydáte na cestu rôznych vzorov. Jedno je však isté, tapeta by mala ladiť s podlahovými krytinamikobercami.

 

Máte svoje vlastné tipy, ktorými ste oživili steny vo vašom domácom interiéry? Pevne dúfame, že využijete aj niektoré z tých našich.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.