Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Zlato ako ideálny materiál na výrobu šperkov?

Published in ZAUJALO NÁS Tuesday, 20 April 2021 12:58

Šperky sú už oddávna veľmi obľúbené a sú každodenne používané najmä ženami. Už v dávnej minulosti si ľudia vyrábali rôzne ozdoby z materiálov, čo našli, ako náhrdelníky, prívesky, náušnice a podobne. Dnes je veľmi používaný materiál na kvalitnejšie šperky zlato. Je to však ideálny materiál?

 

Zlato zažívalo popularitu dávno, pretože vtedy sa nachádzali obrovské ložiská, z ktorých ľudia extrémne zbohatli. Aj dnes ide o vzácny materiál, no nejde už až tak o nezvyčajnú vec, ale skôr o bežný materiál, ktorý sa používa na rôznych predmetoch. Prečo je zlato také dobré vám hneď teraz vysvetlíme!

 

Prečo je zlato používané na výrobu šperkov?

Ak sa bežne pohybujete po meste, určite často narazíte na obchod s nápisom zlatníctvo. Tento obchod je so zlatom maximálne spojený a po vstupe dnu nenájdete okrem šperkov a ozdôb nič. V prípade, že máte niekde doma skryté, alebo uložené všelijaké šperky, viete ich práve do zlatníctva odniesť a oni ho od vás odkúpia. Samozrejme, okrem šperkov vedia v zlatníctve od vás odkúpiť aj mince, zubné zlato, biele zlato a rôzne iné predmety, ktoré sú zo zlata. Výkup zlata je v zlatníctvach úplne bežný, takže je dobré sa o tom aj informovať. Neodporúčame však do zlatníctva nosiť ukradnuté veci, pretože pracovníci si to všetko vedia overiť.

 

Zlatníctvo však nie je len miestom, kde viete svoje zlato predávať, je to aj miesto, kde dokážu z takého zlata vytvárať rôzne typy šperkov. Takéto šperky sú z čistého zlata a nemusíte sa tak obávať, že ide len o nejakú napodobeninu, či farbu. To znamená, že ak máte chuť si ísť kúpiť nejaký nový šperk, alebo chcete potešiť niekoho iného, vaše kroky by mali určite viesť do zlatníctva. O cenách sa následne viete určite informovať v zlatníctve, no nájsť pekný šperk viete aj bez toho, aby stál príliš veľa. Väčšinu vecí by ste si mali vedieť dovoliť.

 

Nečakajte a navštívte zlatníctvo aj vy!

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.