Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Vyberte ten správny rozmer koberca

Published in BÝVANIE Thursday, 29 July 2021 13:52

Zariaďovanie domácnosti sa môže zdať ako neľahká aktivita, ak sa naň pozeráte z hľadiska výberu na základe technických parametrov. Dekorovanie domácnosti po vizuálnej stránke je vždy tou najpríjemnejšou časťou vytvárania domáceho priestoru. Keď však príde na radu meranie, skladanie či šróbovanie, prichádza čas na tú väčšiu výzvu.

 

Výber koberca je ovplyvnený viacerými faktormi

 

Pri výbere kobercov treba dbať na niekoľko základných aspektov. Veľmi významnou a dôležitou súčasťou je najmä voľba správneho materiálu. Ten by mal byť v súlade s vašimi kvalitatívnymi požiadavkami, ale i s celkovým dizajnom priestoru, kde koberec plánujete umiestniť. Ďalšou významnou otázkou je tá, ktorá sa týka vašich nárokov na funkcionalitu koberca. Potrebujete koberec, ktorý zachytáva nečistoty v kuchyni, funkčnú rohož do predsiene alebo napríklad koberec do obývačky, ktorý slúži len ako dizajnový doplnok? V neposlednom rade je potrebné pri výbere koberca dbať na jeho rozmery, a to v závislosti od miestnosti a spomínaných nárokov na úlohy, ktoré koberec má v domácnosti plniť.

 

Rohože a menšie koberce

 

Ak hľadáte doplnok, ktorý bude vítať návštevníkov pred vstupom do domácnosti a naznačí im, že funkčne zachytáva neželané nečistoty z topánok, tak sú tou správnou voľbou rohožemenších rozmerov. Pre zachytávanie kuchynských nečistôt v okolí kuchynskej linky je ideálne zvoliť obdĺžnikový koberec strednej veľkosti z ľahších materiálov. Pre miestnosti ako je obývačka a spálňa sa zaručene hodia metrové koberce väčších rozmerov, čo platí i pre chodby, kde je ideálne zvoliť podlhovasté koberce. V priestoroch kúpeľne a toalety je vhodné a praktické zvoliť malé koberčeky alebo rohožky.

 

Dizajn každej miestnosti je rozdielny a závislosti od štýlu, do akého ladíte domáci interiér je potrebné vyberať i zariadenie a doplnky. Výber koberca v závislosti od vhodných rozmerov vôbec nie je náročný. Postačí si vopred zadefinovať základné požiadavky a zvážiť veľkosť voľného priestoru.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.