Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Vyberte si správnu klimatizáciu do bytu. Poradíme ako na to!

Published in BÝVANIE Monday, 02 August 2021 12:05

Pomocník menom klimatizácia sa stal našim každodenným spoločníkom v našich príbytkoch najmä v letných, horúcich mesiacoch. Obyvatelia panelákov si už bez neho ani nevedia predstaviť horúce leto. Práve klimatizácia je našim verným pomocníkom, no dokáže narobiť aj veľké škody. Musíte preto dbať na jej správny výber. Poradíme vám ako na to!

 

Mobilná alebo montovaná?

V dnešnej dobe máte na výber z rôznych druhov a značiek. Rozhodovať sa môžete tiež pre mobilnú, alebo montovanú klimatizáciu. Mobilné klimatizácie si môžete zakúpiť v mnohých kamenných predajniach či cez internet. Využívajú ich najmä ľudia, ktorí nemôžu využívať montovanú klimatizáciu, pretože bývajú v historických budovách, kde sa takéto moderné výdobytky jednoducho montovať nesmú! Ich výhodou je jednoduché uskladnenie počas zimných mesiacov. Naopak montované klimatizácie do bytu sú o niečo drahšie, no o dosť výkonnejšie. Veľkým plus môže byť tiež aj to, že nemusíte neustále riešiť ich umiestnenie. Má svoje stále miesto, ktoré jej určíte na začiatku. Cenovo je síce o niečo drahšia, no jej výkonnosť určite stojí za to, preto ak máte možnosť umiestniť si do vášho domova montovanú klimatizáciu, nemali by ste ani na chvíľu váhať. Je to určite jednoduchšia, výkonnejšia a mnohokrát aj zdravšia voľba.

 

Kde hľadať dobrú klimatizáciu?

Eco3Energy ponúka široký výber klimatizácii vhodných do bytov, rodinných domov, ale aj kancelárii, obchodných priestorov a reštaurácii. Ich snahou je ponúknuť produkty, ktoré nielen že spríjemnia život, ale aj ušetria investičné a prevádzkové náklady a zároveň chránia životné prostredie. Všetky nimi ponúkané výrobky sú vyrábané tak, aby spĺňali najprísnejšie kritéria kvality, bezpečnosti a životnosti. Práve u nich si môžete vybrať zo širokej ponuky vysokokvalitných nástenných, kazetových alebo parapetných klimatizácii od renomovaných výrobcov ako Panasonic, Midea, Mitsubishi alebo Samsung. Spoločnosť Eco3Energy vám okrem predaja klimatizácii zabezpečí profesionálne poradenstvo, obhliadku na mieste inštalácie, odbornú montáž klimatizácii, pravidelnú údržbu, čistenie klimatizácii, záručný a po záručný servis na všetky klimatizácie, ktoré si u nichzakúpite. Oni vám vašu klimatizáciu dodajú, prinesú priamo na miesto inštalácie, a aj vám ju nainštalujú.

 

Je teda už len na vás akú klimatizáciu si vyberiete. Myslite však na to, že sa stane vašim každodenným spolubývajúcim, ktorý vám dokáže spríjemniť aj chvíle neúnosných letných horúčav.

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.