Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Thursday, 08 June 2023

Ako na šport počas leta

Published in CESTOVANIE Monday, 02 August 2021 20:48

Letné horúčavy dokážu potrápiť každého športovca a znížiť jeho motiváciu na vykonávanie športovej aktivity. Športovanie pod priamym slnkom môže byť dokonca nebezpečné pre zdravie športovcov a je dôležité dbať na pitný režim a kontrolovať hladiny vitamínov a živín v tele.

 

Športujte ráno alebo večer

Teploty počas letných nocí klesajú o pár stupňov a ak je vašim preferovaným športom behanie, mali by ste behať ráno alebo večer, keď je váš beh produktívnejší a telo sa vám zaručene odvďačí. Keď beháte v ranných hodinách, teplota je stále nižšia. Najmä ak beháte v meste, kde sa teploty počas dňa môžu vyšplhať nebezpečne vysoko, betón je ráno vychladnutý z predchádzajúcej noci. Počas týchto hodín však behajte na miestach, ktoré poznáte, aby ste sa náhodou nestratili alebo nezablúdili. Vždy pri sebe majte telefón s navigáciou.

 

Vhodné športové oblečenie

Vieme, že by ste radšej vytiahli lyže, lyžiarky, lyžiarske palice a lyžiarsku prilbu, ale počas letných mesiacov je cvičenie a šport rovnako dôležité ako v zime. Oblečenie na cvičenie počas letného obdobia by malo byť pohodlné, aby ste sa v ňom cítili dobre. Či zvolíte bežecké legíny, kraťasy na cvičenie, alebo športové sukne, dbajte na váš komfort. Zároveň dbajte na to, že ak športujete vonku počas slnečného dňa, nesmiete zabudnúť na pokrývku hlavy, ktorá vás ochráni pred rozhorúčeným slnkom.

 

Vyberte sa na vodu

Keď slnko svieti a voda láka, zvoľte vodné športy, ktoré sú pre vás prospešné a osviežia nielen telo, ale aj vašu myseľ. Na výber máte z veľkého množstva športov a nemusíte ani ďaleko zájsť, pretože na Slovensku a v Českej republike nájdete nekonečné množstvo možností, ako stráviť leto vo vode. Môžete si zaplávať v jazere, sadnúť do raftu, alebo kajaku a dokonca aj vodné pólo je jedna z možností športových aktivít, ktorými si viete obohatiť vaše leto.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.