Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Všetko, čo potrebujete vedieť o tvrdej vode v domácnosti

Published in BÝVANIE Monday, 09 August 2021 09:39

Domáce systémy na zmäkčenie vody majú potenciál zlepšiť kvalitu života ľudí. Dobrý systém môže eliminovať každodenné podráždenie tela a psychiky, ktoré môžete pociťovať v dôsledku tvrdej vody. Patria sem suchá koža a vlasy, škvrny, špina, nepríjemný zápach a dlhodobé náklady na výmenu nákladných zariadení na teplú vodu v prípade ich zlyhania.

 

Ako zistím, či je voda tvrdá?

Najistejší spôsob, ako zistiť, čo je vaša voda tvrdá, je nechať ju otestovať. Obchody s domácimi potrebami predávajú súpravy na testovanie vody alebo si môžete zavolať inštalatéra. Test vody vám tiež zistí hladinu minerálov alebo kovov, ktoré sú vo vode, a tiež detekuje napríklad baktérie a iné kontaminanty, chlór či kyslosť. Analýza vody môže odhaliť cenné informácie pre nákup zmäkčovača vody. Test môžete vykonať kedykoľvek, napríklad v prípade, že voda začne zvláštne zapáchať alebo chutiť, alebo ak sa zmenia podmienky v povodí.

 

Čo môže tvrdá voda spôsobiť?

Najhorším a najnákladnejším problémom uhličitanu vápenatého je to, že sa časom hromadí a spôsobuje upchatie, koróziu a kratšiu životnosť spotrebičov. Tvrdá voda spôsobuje, že ľudská pokožka a vlasy sú suché a svrbiace, takže veľa ľudí siahne po zmäkčovači vody, aby upokojili svoju pokožku. Je tiež známe, že tvrdá voda dodáva bielizni mdlý vzhľad. Je odolná voči tkaninám a tiež sa v nich hromadí, čo spôsobuje matné farby a nedostatok jasu u bielych. Odevy často vyzerajú staršie. Pri tomto probléme môže efektívne pomôcť magnetická úprava vody.

 

Aký zmäkčovač si mám kúpiť?

Zmäkčovače vody sa dodávajú v rôznych veľkostiach, typoch, kapacitách, farbách a značkách. Niektoré zmäkčovače sú špecializované na určité problémy, zatiaľ čo iné môžu byť štandardné a zovšeobecnené. Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý zmäkčovač vody si kúpiť, bolo by ideálne aspoň trochu porozumieť technológii, ktorú majú v sebe.

 

Zmäkčovač vody na potrubie v podstate upravuje vodu a odstraňuje tvrdosť a minerály pomocou procesu iónovej výmeny spravidla pridaním nejakej formy sodíka alebo draslíka. Zmäkčovadlo má obvykle nádrž na minerálne látky, ktorá obsahuje guľôčky živice, a nádrž ktorá obsahuje soľ, ktoré môžu byť spolu v jednej jednotke alebo v dvoch oddelených nádržiach.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.