Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Tieto fakty o recyklácií ste možno doposiaľ nepoznali

Published in BÝVANIE Monday, 23 August 2021 13:10

S pojmom recyklácia si prešli zoznámením už azda všetci. Prostredníctvom procesu spätného používania rôznych typov už predtým používaným materiálov ako je papier, sklo, plast či napríklad guma možno predísť nadmernému plytvaniu, ale i spotrebe prírodných zdrojov ako i množstvu vzniknutého a uskladňovaného odpadu. S recyklovaním rôznych materiálov sa spája množstvo zaujímavostí, ktoré sa možno doposiaľ k vám ešte stále nedostali. I to je jeden z dôvodov, prečo sme sa niektoré zaujímavé fakty v súvislosti s recykláciou a našim životným prostredím rozhodli spísať do nášho článku.

 

  1. V Slovenskej republike je v súčasnosti recyklovaného iba 0,2 % komunálneho odpadu. Tento fakt dokazuje, aká je nesmierne dôležitá povinnosť šírenia edukácie o recyklácií a nakladaní s odpadom na Slovensku.
  2. Zapojením sa do procesu recyklácie dochádza k znižovaniu emisií skleníkových plynov. Recyklácia tak patrí medzi významné spôsoby, ktorými možno redukovať vplyv atmosférických plynov na zdravie nášho životného prostredia.
  3. Prostredníctvom procesu recyklácie jedného hliníka možno dôjsť k ušetreniu dostatočného množstva energie potrebnej pre správny prevádzkových chod televízneho prijímača či počítača.
  4. Pri procese recyklácie piatich fliaš, ktoré tvorí plastový materiál, môže dôjsť k produkcii dostatočného množstva vláknovej výplne potrebnej pre vyplnenie lyžiarskej bundy.
  5. Každá domácnosť dokáže prispieť k ochrane životného prostredia, a to napríklad zapojením sa do procesu recyklácie, udržateľnejšou spotrebou, obmedzením využívania plastových materiálov alebo napríklad vykurovaním ekologickými alternatívami ako je napríklad využitie drevených brikiet, ekohrášku či peliet a1.
  6. Recykláciou jednej tony papierového materiálu možno zachrániť v priemere 17 až 19 stromov, pričom jeden strom disponuje schopnosťou ročne filtrovať zo vzduchu až tridsať kilogramov látok znečisťujúcich naše životné prostredie.

 

S recykláciou sa spája mnoho zaujímavého, ktoré je pre mnohých ešte stále neobjavené. Postačí trochu voľného času, chuť dozvedieť sa niečo nové a zaručene sa dostanete k zdrojom mnohých obohacujúcich informácií. Kto vie, možno vás načítané zaujímavosti a fakty budú motivovať k recyklovaniu, udržateľnej spotrebe či ochrane životného prostredia.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.