Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Diastáza brušných svalov: Ktorá liečba je najlepšia?

Published in ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL Monday, 30 August 2021 10:38

Možno už niektorí z vás o tom počuli. Diastáza brušných svalov ako strašiak mnohých ľudí. Vo všeobecnosti ide o rozostup priamych brušných svalov, ktorý vzniká v dôsledku vnútorného tlaku. Aké sú príčiny vzniku a dá sa tento problém úplne odstrániť?

 

Pri diastáze brušných svalov je brucho zvnútra vyklenuté , pretože ho nedrží brušná stena. Tento nepríjemný problém trápi najmä ženy po pôrode, ale postihnúť môže taktiež aj mužov či deti. Dôvodom je v niektorých prípadoch aj genetika, neprimerané cvičenie či funkčná porucha brušnej steny.

 

Ako sa dá liečiť?

V niektorých prípadoch sa tento problém dá zmierniť cvičením, avšak nie vždy to zaberie. Najúčinnejším riešením je korekcia brušnej diastázy. Tento zákrok vykonáva špecializovaný chirurg. Celé to spočíva v pritiahnutí oboch priamych brušných svalov a ich následnom zošití. Výsledok je skutočne okúzľujúci! Zanechá vám spevnené ploché brucho. V prípade, že nedôjde k ráznym váhovým zmenám, efekt bude trvalý.

 

Je liečba skutočne účinná?

Korekcia brušnej diastázy trvá v priemere 1 – 2 hodiny. Doba hojenia je vo väčšine prípadov 5 – 7 dní. Celý zákrok prebieha v celkovej anestézii, čiže vy nebudete nič pociťovať. Nemusíte mať z toho žiadne obavy. Tento zákrok je v dnešnej dobe na dennej báze a budete pod dohľadom skúsených špecialistov. Výhodou je, že tento zákrok sa nemusí vykonávať opakovane, pretože ide o trval riešenie.

 

Nemajte strach

Ak aj vy trpíte diastázou brušných svalov, nemusíte mať žiadne obavy. V dnešnej dobe existuje skutočne široká škála možností, ako tento problém zmierniť, poprípade natrvalo odstrániť. Výber je len na vás. Čo však rozhodne stojí za to, je korekcia brušnej diastázy. Ide o investíciu do budúcna, ktorá sa jednoducho oplatí. Vedzte, že tento problém trápi množstvo ľudí na celom svete a rozhodne v tom nie ste sami.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.