Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Glamour style ako ho nepoznáte

Published in BÝVANIE Monday, 20 September 2021 10:46

Krásny biely porcelán, modrý alebo červený hodváb, lesklé a hladké predmety, kovové predmety, krištáľové svietniky, farby zlata a striebra. Tieto doplnky, rôzne geometrické vzory, kombinácia rôznych materiálov, ktoré k sebe pasujú evokujú pocit luxusu a pôvabu zároveň. Ako správne aplikovať princípy glamour štýlu vám dnes predstavíme.

 

Typické doplnky pre glamour style

Kovy vo farbách zlata a striebra sa často kombinujú so sklom alebo s krištáľom. V týchto materiáloch sa vyrábajú rôzne svietniky, vázy, dekoračné nádoby a sochy. Stačí si len vybrať tie, ktoré sa vám najviac páčia. Nemusíte za ne utrácať veľa peňazí. Aj za málo peňazí môžete zažiť veľa muziky. Sklo, porcelán, zrkadlá, zlaté rámy zo starých obrazov a krištáľovo čisté vázy s pávimi perami vedia veľmi pekne doplniť priestor o niečo nepoznané.

 

Alfa a omega glamour

Okázalosť a krása, ktorá sa stretáva pri výbere doplnkov pre glamour štýl musí byť aj držaná pri zemi. Ako to myslíme? Pompéznosť je predsa typický pre obdobie baroka a rokoka, a to sa už v našich zemepisných šírkach predsa až tak nenosí. Alfou a omegou moderného sveta je zobrať si z každého kúsok a neprehnať to. Správnym výberom doplnkov dosiahnete svoj cieľ. Ak sa rozhodnete použiť tapety na nosnú stenu, zvoľte si výraznejší geometrický alebo kvetinový vzor. Rozhodne nepoužívajte príliš veľa vzorov po celej miestnosti, pretože sa opticky zmenší.

 

Glamour je pre každého

Ak máte v miestnosti krb s ozdobnou rímsou veľké okná a túžite po súkromí, môžete si to dopriať vďaka záclonám. Či už vyberiete modré, ohnivo červené, alebo biele záclony s nádychom zlatej farby, podarí sa vám vytvoriť jeden pekný celok. Takisto aj rôzne starožitnosti, zrkadlá, zdobené rámy na obrazy alebo krištáľový luster vedia veľmi pekne ozdobiť priestor. Bývanie v tomto štýle je naozaj na úrovni, vyskúšajte to aj vy.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.