Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Doplnky, ktoré by mala mať každá žena

Published in KRÁSA A MÓDA Thursday, 23 September 2021 11:34

Doplnky sú nevyhnutné v šatníku každej ženy. Správne akcenty dokonale dopĺňajú akýkoľvek outfit. Doplnky dotvoria váš styling a povedia svetu, že ste si dali záležať a premysleli ste všetko do najmenších detailov a že ste si istá svojim štýlovým zmyslom. V každej kategórii príslušenstva vždy existujú trendy, ale vždy je dobré držať sa klasiky, ktorá nikdy nevybledne. Prečítajte si o pár kľúčových doplnkov, ktoré by mala mať každá žena vo svojom módnom arzenáli. Počnúc taškami, dámskymi peňaženkami a topánkami až po opasky a šperky, tieto doplnky musia mať vplyv na každý outfit a pozdvihnú váš štýl. Bez ohľadu na to, aký je váš osobný štýl, tieto nevyhnutné doplnky môžu váš vzhľad krásne oživiť!

 

Príslušenstvo je akýkoľvek doplnok, ktorý je súčasťou stylingu, aby každému vzhľadu dodal šmrnc. Doplnky majú rozhodne silu zvýrazniť váš outfit a okamžite sa budete cítiť nádherne! Nezabúdajte však na to, že doplnok môže váš outfit buď pokaziť alebo ho pozdvihnúť.

 

Vyvážte proporcie, veľkosť a umiestnenie doplnkov

Ak chcete vyzerať ako klaun, potom sa môžete zahltiť doplnkami! Každá štýlová žena má svoje obľúbené módne doplnky, ktoré okorenia jej šatníkové potreby. Náš obľúbený šperk sú náušnice, pretože je to presne ten druh doplnku, ktorý sa v závislosti od dňa môže hodiť k džínsom alebo k spoločenským šatám. Tieto veľké, bledé ozdoby priťahujú pozornosť, vďaka čomu budete okamžite vyzerať sviežo a mlado. Uistite sa, že náušnice, ktoré si vyberiete, nebudú viditeľne zaťažovať ušný lalôčik.

 

Kabelka

Či už ste zaneprázdnení starostlivosťou o deti alebo beháte z jedného pracovného stretnutia na druhé, pravdepodobne chápete, aké dôležité je mať jednu peknú tašku, do ktorej sa všetko zmestí. Hovoríme o peňaženke, dezinfekčnom prostriedku na ruky, ďalšej výmene obuvi, možno notebooku, vreckoviek a rúžu. Do kvalitnej kabelky sa určite oplatí investovať. Je vhodné mať jednu väčšiu tašku, kde sa zmestia všetky potrebné veci a jednu peknú crossbody kabelku, ktorú vytiahnete večer do mesta.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.