Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom info@k-media.cz


 

REKLAMA
Wednesday, 04 October 2023

Kvalitná treková obuv zo Slovenska prekvapí precíznym spracovaním aj cenou

Published in KRÁSA A MÓDA Tuesday, 19 October 2021 11:57

Ste patrioti, radi podporujete našu krajinu a slovenských výrobcov celkovo? Zároveň milujete hory, lesy, lúky, vonku ste ako doma a veľmi často obúvajú trekové topánky? Tak to spozornite. Slovenská firma BOSP ponúka funkčné a vzhľadovo podarené turistické topánky pre mužov aj ženy. Na výrobu obuvi je skutočne špecialistom, stačí sa pozrieť na obsiahlu ponuku topánok nielen pre bežných užívateľov.

 

Aby vás nohy neboleli, neoziabali a výlet ste si užili

Každý, kto mal niekedy nepadnúce topánky, vie, ako veľmi z nich dokážu bolieť nohy a ako dlho sa potom hoja. To sa vám s obuvou od BOSP nestane. Stačí vedieť, ako dlhé máte chodidlo, a topánky si môžete smelo objednať. Pri všetkých je navyše možné si ich raz bezplatne vymeniť, keby vám predsa len "nesedeli". Ale späť k topánkam.

 

Treková obuv pre ženy aj mužov má svoje špecifiká. Je vyrobená zo špeciálnych materiálov, a to ako čo sa týka podrážky, tak časti priehlavkovej aj členkovej. Tak napríklad model Tactical Camo získal od užívateľov 100% hodnotenie. Uvítajú ju ženy aj muži, ktorí majú radi vojenský štýl oblečenia i obuvi. Dokonalé maskovanie, ideálne do rôznych vonkajších podmienok, technológia GORE-TEX, vysoká flexibilita, stielka s tlmením nárazov, antistatická, antibakteriálna, prateľná, zvýšená ochrana členku ... To je len čiastočný výpočet jeho vlastností, pre ktoré ho ľudia majú radi.

 

Väčšia klasika je potom model Caledon Pro Grizzly. Dokonalý dizajn poteší mužov aj ženy. Hodí sa na celoročné nosenie do rôzneho terénu. Voskovaná useň, paropriepustnosť, hydrofóbne vlastnosti, podšívka s membránou GORE-TEX, stielka DryMemory, antibakteriálna, anatomická, podošva VIBRAM a PU medzipodrážka ... Pozrite sa na recenzie a nebudete váhať.

 

Vyberte si svoje nové topánky a verte BOSPu, že vaše nohy obuje vo všetkých ohľadoch na výbornú.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.